Technika Bowena - Opinie

Rehabilitacja dla rodziny

O terapii techniką Bowena dowiedziałam się z gazety. Dużo czytałam na temat tej metody fizjoterapii, gdyż na początku nie wiedziałam co to jest. Z internetu dowiedziałam się, że jest to metoda nieinwazyjna, w wielu przypadkach pomaga. Otóż Mam syna cierpiącego na mózgowe porażenie dzięciece. Próbuję już różnych metod rehabilitacji jednak żadna nie daje rezultatu. Stwierdziłam więc, że skoro tyle osób chwali technikę Bowena to czemu ja mam nie skorzystać. Zapisałam więc syna na bowtech. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam poprawę. Mój syn był wyciszony i dużo spokojniejszy niż wcześniej.

Poprawa samopoczucia

Mam 30 lat. Od kilku miesięcy cierpię na depresję. Do gabinetu trafiłam przez przypadek, ponieważ wtedy bardzo dokuczały mi stawy biodrowe – nie mogłam chodzić po schodach. Po pierwszym zabiegu bowtech odczułam taki ogromny relaks całego organizmu, jednak stawy biodrowe mniej bolały, ale jednak ból cały czas występował. Po 5 zabiegu techniką Bowena czuje się wyciszona i zrelaksowana. Moja depresja minęła, nie mam lęków. Nie zrywam się w nocy. Mogę spokojnie spać. Moja bezsenność zniknęła, a stawy biodrowe, prawie wogóle już nie bolą.

Prostata

Ka­rol lat 55 Tra­fi­lem do pa­na Krzysztofa z po­le­ce­nia ko­le­żan­ki . Mia­łem ogrom­ny pro­blem z biodrem . Nie mo­glem na­wet ubrać spodni na sto­jąco. Po kil­ku za­bie­gach me­to­dą Bo­we­na ból usta­pil i wro­ci­lem do peł­nej spraw­no­ści. Wów­czas po­wie­dzia­łem pa­nu Krzysztofowi o mo­ich pro­ble­mach z pro­sta­ta, krot­ko mo­wiac by­ła czte­ro­krot­nie prze­ro­snie­ta jak wy­ka­za­ly ba­da­nia .Pan Krzysztof za­pro­po­no­wal mi kil­ka za­bie­gow Tech­ni­ka Bo­we­na.

Ból i obniżona sprawność ruchowa

Mam 55 lat i od wielu lat cierpię na bóle zwyrodnieniowe stawów. O Technice Bowena dowiedziałam się przypadkiem od córki, której koleżanka z pracy poleciła tą metodę.Już po dwóch zabiegach bowtech poczułam znaczną poprawę sprawności fizycznej. Obecnie wchodzenie i wychodzenie po schodach nie sprawia mi żadnych problemów.Czuję się odprężona i zdecydowanie bardziej pozytywnie nastawiona do życia. Wcześniej ból sprawiał, że nie mogłam myśleć optymistycznie, nawet myślałam, że czeka mnie wózek inwalidzki, jednak technika Bowena dokonała cuda.

Autonaprawa organizmu

Jestem osobą, która lubi różne nowinki związane z masażami, które prowadzą do wzmocnienia energii oraz doprowadzają do autonaprawy. Z techniką Bowena poszło łatwo: poleciła mi ją moja przyjaciółka, gdyż sama od ponad roku aktywnie korzysta z tej metody. Z powodu, iż pracuję w wielkiej korporacji dlatego też ciągle jestem narażona na stres.Technika Bowena sprawdza się w wielu przypadkach, dzięki precyzyjnym ruchom terapeuty, miejsca w których odczuwam ból (np.

Powrót energii

Od 5 lat choruję na astmę oskrzelową. Dzięki Technice Bowena ustąpiły duszności, które nie pozwalały mi zasnąć. Ponadto po 4 zabiegu Techniką Bowena przestało boleć mnie kolano, które dokuczało mi już od kilku lat. Pomimo moich 45 lat, po zabiegach bowtech czuję sie o 10 lat młodziej. Mam lepsze samopoczucie i więcej energii do działania. Po przekonaniu się, że technika Bowena daje ogromne efekty poprosiłem moją żonę aby się też zapisała.

Rwa kulszowa i unieruchomiony palec

Trzy lata temu miałam ciężki atak rwy kulszowej. Nie mogłam chodzić, bolały mnie wszystkie stawy, mięśnie. Ponadto zesztywniał mi palec u stopy. Od tamtej pory cięzko mi było się poruszć. Mimo leków i zabiegów sta zdrowia nie polepszał się. Czasem odczuwałam tak ciężki ból, że nie mogłam zejść z łóżka lub się na nie położyć. W gazecie przeczytałam reklamę dotyczącą techniki Bowena. Pomyślałam, że skoro leki i zabiegi nie pomagają to może spróbuję tego. Skusiła mnie również niska cena.

Skręcone kolano

Nazywam się Marek. Po wypadku samochodowym miałem  skręcone kolano. Pomimo zabiegów rehabilitacyjnych,  ciągle odczuwałem ból, co uniemożliwiało mi chodzenie. O terapii techniką Bowena dowiedziałem się od siostry. Podchodziłem do tego sceptycznie, ale stwierdziłem, że pójdę. Pierwszy zabieg bowtech przyniósł ogólne rozluźnienie, jednak kolano dalej bolało. Dopiero przy drugim razie poczułem różnicę. Przepływ gorąca przez nogę dał ulgę. Kolano stało się jakby lżejsze i już tak nie bolało. Aktualnie jestem po 5 zabiegu bowtech i już nie boli mnie kolano. Polecam wszystkim technikę Bowena.